FAQ

Najczęściej zadawane pytania.

Jak wyglądają lekcje online?

Zajęcia odbywają się poprzez platformę online z lektorem na żywo, a czas ich trwania dostosowany jest do indywidualnych preferencji i potrzeb naszego Klienta. Standardowe zajęcia to 50 minut.

Do kogo jest skierowana oferta?

Ograniczenia wiekowe – nie znamy takiego pojęcia.
Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych.

Co zyskam dzięki nauce z lekcjeonline.pl?

Z nami nauczysz się swobodnie i bezstresowo posługiwać językiem obcym. Przede wszystkim stawiamy na słownictwo przeplatane z podstawową gramatyką. Naszym priorytetem jest jak najszybsze nauczenie mówienia. Zostaniesz obywatelem Świata.

Nasze referencje

„Z pełnym przekonaniem polecam zajęcia z Panem Grzegorzem. Wiedza przekazywana w bardzo dobry i zrozumiały sposób. Zajęcia prowadzone w miłej atmosferze.”
- Gracjana Wąsik - Młodszy Specjalista ds. HR

„W końcu trafiłem na zajęcia jeżyka angielskiego, które nie polegają na suchym i oklepanym uczeniu się na pamięć regułek z podręcznika. Praktyczne, użytkowe i czasami zabawowe podejście do języka pozwala na chłonięcie nowej wiedzy w sposób przyjemny i zrozumiały. Wszystkie nasze pytania, nawet te zadawane kolejny raz, spotykają się ze zrozumieniem oraz rzetelną i konkretną odpowiedzią. Bardzo dużą zaletą kursu jest jego postępowość. Nauka nowoczesnych skrótów, "powiedzonek" i zwrotów zdecydowanie ułatwia porozumiewanie się...taki angielski idący z duchem czasu. Polecałem, polecam i polecać będę wszelakie kursy, zajęcia i tłumaczenia, sam mam nadzieję korzystać jak najdłużej.”
- Marcin Nowakowski - Informatyk

„Mega super podejście do mnie jako ucznia. Nowoczesne metody nauczania, byłam zaskoczona jak nowocześnie można nauczać. Dodatkowo wszystko załatwiam w jednym miejscu. Mega wygoda. Polecam”
- Emilia Paś

Kim są lektorzy i native speakerzy?

Pracujemy z najlepszymi.
Nasi lektorzy to zespół składający się z wykwalifikowanych osób, których łączy wspólna pasja – jak najrzetelniej przekazać swoją lingwistyczną wiedzę. Każdy z lektorów i native speakerów wykorzystuje swoje kompetencje oraz umiejętności dydaktyczne i interpersonalne, dla osiągniecia jak najlepszych efektów szkoleniowych KAŻDEGO naszego kursanta.

Ile trwa nauka?

To ty ustalasz ile lekcji potrzebujesz i jak długo chcesz się uczyć. Poprzez platformę w sposób wygodny i elastyczny wybierasz dzień i godzinę jaka Ci pasuje. Możesz zarezerwować pojedynczą lekcje lub wspólnie z lektorem odrobić lekcje. Planujesz dłuższy kurs? Takie też mamy w ofercie.

W jakie dni i w jakich godzinach trwa nauka?

Czekamy na Ciebie od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 7.00 do 20.00. Jesteś rannym ptaszkiem i lubisz rozpocząć dzień od spotkania z lektorem lub native speakerem? A może jednak po całym dniu wolisz usiąść z kubkiem herbaty i porozmawiać w języku obcym? U nas nie ma żadnych ograniczeń. To Ty decydujesz w jaki dzień tygodnia i w jakich godzinach chcesz się uczyć.

Czy nauka odbywa się cały rok?

12 miesięcy w roku czekamy na Was online. Wiosna, lato, jesień, zima – jesteśmy dla Was. Sami zdecydujcie kiedy rozpoczniecie przygodę jaką jest nauka z Nami.

Czy w ofercie są lekcje indywidualne i grupowe?

Nasza oferta obejmuje zarówno lekcje indywidualne jak i grupowe. Kursy grupowe to doskonałe narzędzie do nauki jak i poznania ciekawych ludzi. Z nami na pewno miło i efektywnie spędzicie czas.

Czy można zrezygnować z zaplanowanych lekcji czy kursu?

Wypadło ci coś ważnego i nie możesz w danym dniu odbyć lekcji – nie ma problemu. Wystarczy tylko, że dzień wcześniej odwołasz zaplanowaną lekcję a nie zostaną naliczone Ci żadnego koszty. Praktyczne, prawda?

Wykupiłeś cały kurs online, jednak w trakcie jego trwania pojawiły się okoliczności uniemożliwiające Ci jego ukończenie? Możesz zrezygnować w każdym momencie! Zwrócimy Ci całość niewykorzystanej kwoty. Może jednak zamiast rezygnować dostosujemy lekcje w innym wybranym dniu lub godzinie. Warte zastanowienia. Nie warto rezygnować ze swojego sukcesu.

Z jakich materiałów dydaktycznych będę się uczył?

Tradycyjne metody nauczania to nie u Nas. Żadnych podręczników. Wszystkie materiały są w formie cyfrowej, masz je wszędzie ze sobą. Dostępne są na wszystkich urządzeniach mobilnych. Materiały przygotowujemy pracując na autorskich metodach. W cenie lekcji i kursu otrzymasz szereg narzędzi dostosowanych do Twoich potrzeb i oczekiwań. Nie ma nudy, nauka z Nami wciąga.

Czy szkoła oferuje certyfikowane kursy?

Przygotowujemy do wszystkich certyfikatów międzynarodowych.