Nasi lektorzy

 • Patryk Dąbrowski Lektor
  • Hiszpański
  • Angielski
  • Francuski
  Hej, nazywam się Patryk Dąbrowski i mam 22 lata. Pomimo młodego wieku mam 5-letnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji i zamiłowanie do nauczania. Moją największą pasją są, jak łatwo się domyślić, języki obce. Jestem poliglotą, uczę się 16 języków (w większości samodzielnie), więc wiem jak powinno się uczyć by sprawiało to przyjemność i co ważniejsze się nauczyć. Jestem również jednym z najlepszych studentów Wydziału Humanistycznego UMK i przez cały okres studiów uzyskiwałem najwyższą możliwą średnią ocen. Uczenie się nowego języka to zagłębienie się w całkiem inny świat i zarazem idealny sposób by dowiedzieć się czegoś o sobie samym. Nie mogę się doczekać naszych zajęć! Hi, my name is Patryk Dąbrowski and I'm 22 years old. Despite my young age, I have 5 years of experience in tutoring and a passion for teaching. As you can guess, foreign languages ​​are my greatest passion. I am a polyglot, I learn 16 languages ​​(mostly by myself), so I know how to learn to make it fun and, more importantly, to achieve our goals. I am also one of the best students of the Faculty of Humanities of the Nicolaus Copernicus University and I obtained the highest possible GPA throughout my studies. Learning a new language is delving into a completely different world and the perfect way to learn about yourself. I look forward to our classes!
 • Dawid Denko Lektor
  • Angielski
  Cześć, jestem Dawid i jestem studentem filologii angielskiej. Pasją do języka angielskiego zaraziłem się mając 11 lat i od tamtego czasu ciągle pogłębiam swoją wiedzę. Na swoich zajęciach przykładam uwagę na przyjazną atmosferę, która jest kluczem do komfortowej i owocnej nauki języka angielskiego. Interesuje się podróżowaniem, uprawianiem różnych sportów, takich jak piłka nożna czy badminton, uwielbiam słuchać muzyki jak i spędzać czas na oglądaniu filmów. Zapraszam.
 • Hanna Drzewiecka Trener
  • Matematyka
  Jestem studentką filologii polskiej na Uniwersytecie Wrocławskim. Ukończyłam liceum ogólnokształcące na kierunku matematyczno- fizycznym. Udzielam korepetycji z matematyki i języka polskiego dla uczniów szkół podstawowych, przygotowujących się do egzaminu ósmoklasisty oraz uczniów szkół średnich przygotowujących się do matury podstawowej z matematyki oraz języka polskiego na poziomie rozszerzonym i podstawowym. Z młodzieżą i dziećmi pracuje od 5 lat. Doświadczenia nabierałam w harcerstwie, jako wychowawca kolonijny, animatorka dziecięca oraz jako korepetytorka.
 • Nikola Godek Lektor
  • Hiszpański
  • Angielski
  Jestem studentką filologii hiszpańsko-angielskiej na Uniwersytecie Łódzkim. Moimi pasjami są taniec, podróże oraz języki obce, a w szczególności angielski, który opanowałam do poziomu C1. Mając ciągły żywy kontakt z językiem i sama wciąż się rozwijając zarówno na poziomie uniwersyteckim jak i rozmawiając z osobami z wielu różnych krajów na co dzień, zapewniam kreatywne lekcje i indywidualne podejście do każdego ucznia. Sama obecnie jestem w trakcie nauki języka hiszpańskiego, więc wiem jak podchodzić do nauki i jestem świadoma tego, że wymaga on wiele pracy i cierpliwości. Uważam, że komunikacja jest najważniejsza, dlatego podczas swoich zajęć kładę nacisk głównie na umiejętność swobodnego porozumiewania się w języku angielskim.
 • Abbien Greene Native speaker
  • Angielski
  My name is Abbien Greene and I am a citizen of the Caribbean, Barbados to be exact, who has partially integrated to Europe with the hopes of expanding my knowledge and experience of that which once seemed far away. I am currently a university student here in Poland and recently concluded a month-long volunteering project with children and teenagers in Domaszkow. My native language is English and my second language is Spanish. I am currently in the process of learning Polish as I have resided here for 2 years.
 • Eva Guillen Native speaker
  • Hiszpański
  • Angielski
  My name is Eva and I am a 21 year old from Spain. I love learning languages and talking with people from different countries and cultures, that is why I chose the degree I am now finishing, Modern Languages. I spent one year in Poland as an Erasmus exchange student, but I had already been in Poland twice before that, and I absolutely adore the country. I enjoy helping others learning Spanish, my mother tongue, (and one of the most beautiful ones in the world, in my humble opinion), and English, a language that I feel unite us all and make us feel more connected between countries. Don't hesitate to contact me if you ever want to improve or even start with any of these languages. I study languages as well so I totally understand what is like to be a language student. I hope we can meet each other soon! Me llamo Eva y soy una chica de 21 años de España. Me encanta aprender idiomas y hablar con gente de otros países y culturas, por eso elegí el grado que estoy estudiando ahora en la universidad, Lenguas Modernas. He pasado un año en Polonia como estudiante Erasmus, aunque estuve antes en el país dos veces y me enamoró por completo. Me gusta ayudar a otros con el Español, mi lengua materna, (y una de las más bonitas en el mundo, en mi humilde opinión), e Inglés, una lengua que nos une a todos y nos hace sentirnos más conectados entre países. No dudes en contactarme si te gustaría mejorar o incluso empezar con alguno de estos idiomas. Yo también estudió idiomas y entiendo lo que es ser una estudiante de lenguas extranjeras. ¡Espero que nos podamos conocer pronto!
 • Miłosz Głowacki Trener
  • Matematyka
  Cześć! Od kiedy pamiętam z matmą miałem pod górkę, a przez całe liceum na koniec roku dostawałem zagrożenie z matematyki. Po skończeniu szkoły postanowiłem wykorzystać wyciągane przez lata wnioski i zacząłem pomagać uczniom właśnie z tego przedmiotu. W tym roku stworzyłem książkę, którą pozwala zwiększyć wynik na maturze od kilkunastu do kilkudziesięciu procent, a przede wszystkim nie martwić się o przekroczenie progu 30%. Zawarłem tam wszystkie typy zadań wraz z intuicyjnymi wskazówkami, które mogą znaleźć się na tegorocznym egzaminie. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy 20-godzinny kurs z matematyki, który zapewni Ci wymarzony wynik na egzaminie. Znajdziesz tam sprawdzone tipy, metody rozwiązywania zadań oraz wszystkie zagadnienia podzielone na działy, które znajdą się na tegorocznej maturze. Daj nam szansę i sam się przekonaj, tak jak zrobiło to już setki uczniów z całej Polski!
 • Edyta Horoszko Lektor
  • Niemiecki
  Jestem nauczycielem języka niemieckiego od ponad 20 lat. Ukończyłam Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych, Uniwersytet Wrocławski i Akademię Ekonomiczną. Ukończone uczelnie, wieloletnia praktyka i udział w kursach i wyjazdach zagranicznych pozwoliło mi na zdobycie szerokiej wiedzy, by pomóc Ci w nauce języka niemieckiego. Uczę osoby w każdym wieku i na każdym poziomie. Zapraszam do stałej współpracy, ale chętnie pomogę też jednorazowo, kiedy masz problem z konkretnym działem gramatyki, z zadaniem domowym lub gdy pomimo zdobytej wiedzy, nie możesz pokonać bariery, by zacząć mówić. Pomogę Ci też w przygotowaniu do egzaminu i nauczę, jak napisać test, żeby go zdać. Myślę, że moim atutem jest to, że potrafię szybko zlokalizować problem i cierpliwie pracować razem z Tobą, żeby go pokonać. Zapraszam do współpracy i zachęcam do nauki!
 • Monika Kapinos Lektor
  • Niemiecki
  Servus! Mam na imię Monika i odkąd pamiętam "Deutsch macht mir Spaß". Język niemiecki od zawsze był moją ogromną pasją, dlatego też chcę dzielić się z nim z innymi. Uwielbiam "zarażać" innych swoją energią oraz zachęcać do wspólnej nauki. Języki obce towarzyszą mi praktycznie od dzieciństwa, gdyż zostałam wychowana dwujęzycznie. Zależy mi głównie na konwersacjach oraz kreatywnych zajęciach, które pozwolą przybliżyć kulturę i obyczaje odmiennych krajów. Jestem osobą pozytywnie zakręconą, empatyczną oraz dobrze zorganizowaną :) Bis bald!
 • Bartłomiej Kałuża Lektor
  • Angielski
  "Z edukacją jestem związany od najmłodszych lat, chociażby ze względu na fakt że moi rodzice są czynnymi zawodowo nauczycielami od końca lat 80. Sam w branży edukacyjnej czynnie działam od momentu skończenia studiów magisterskich, czyli od 2013 roku. Mam doświadczenie w pracy w placówkach publicznych i prywatnych. Do tej pory współpracowałem zarówno z najmłodszymi jak i dorosłymi. Niezależnie od tego czy lekcja jest dla jednej osoby czy dla grupy, zawsze daję z siebie 100%. W mojej pracy zawsze staram się zrozumieć potrzeby drugiej osoby i staram się dobrać odpowiednią formę zajęć po to, by nauka była przyjemnym i pożytecznym doświadczeniem."
 • Małgorzata Kosińska Lektor
  • Niemiecki
  Jestem absolwentką filologii germańskiej na Uniwersytecie Wrocławskim. Jako nauczyciel pracuję od 26 lat,, głównie w szkole podstawowej, ale przez krótki czas również w liceum i szkole zawodowej. Praca z dziećmi to moja pasja, jestem kreatywna. Wciąż szukam sposobów, żeby naukę uczniom uczynić skuteczną, ale i przyjemną. Jestem również tłumaczem przysięgłym. W czasie wolnym podróżuję, uwielbiam chodzić po górach, poznawać zwyczaje innych krajów i smacznie jeść.
 • Paweł Koza Lektor
  Jestem aktywnym zawodowo nauczycielem z 5-letnim doświadczeniem pracy w szkole i 11 -letnim doświadczeniem pracy jako korepetytor i autor kursów online na wszystkich poziomach edukacji. Kocham swój zawód i matematyka sprawia mi wiele przyjemności. Ukończyłem studia na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach z oceną bardzo dobrą, czterokrotnie osiągając stypendium naukowe za osiągnięcia i reprezentując uczelnię na konferencjach międzynarodowych ciesząc się z pasji matematyki w kole naukowym i wspólnej zabawie matematyką z uczniami. Jestem przede wszystkim praktykiem, ale uzupełniam swój warsztat o wiedzę i materiały z konferencji i szkoleń. 2-krotnie byłem nominowany jako Absolwent z Pasją UŚ w plebiscycie ogłoszonym przez Uczelnię i Gazetę Wyborczą. W szachy gram od dzieciństwa. Jestem aktywnym graczem oraz instruktorem szachowym. W latach juniorskich wielokrotnie występowałem na turniejach krajowych jak i w lidze. Po kilku latach przerwy poświęconej matematyce, prowadzeniu własnego biznesu i kursom międzynarodowym strategii Loyola study we współpracy z jednym z uniwersytetów polskich wróciłem do aktywnej gry co zaowocowało pojedynczymi sukcesami jak wygranie z Mistrzynią Świata Juniorów z Chin Xu Yuan remisy z mistrzami międzynarodowymi (uważam że kształtują nas poza systematycznością i systemem także pojedyncze wyniki) . Trening trwa nadal i pracuje nad wejściem na 2200 na lichess (obecnie skacze mi między 2060 a 2160). W swoim życiu byłem i nadal jestem prowadzony przez kilku trenerów jak również uczestniczyłem w zgrupowaniach ligowych /kursach co pozwala mi w sposób jasny i klarowny przekazywać wiedzę dalej. Mam za sobą wyszkolenie zawodników na IV, III i II kategorie (gdy nie mam nagromadzonych zajęć i w pełni skupię się na wyzwaniu potrafię grać na wyższym poziomie niż wskazuje na to mój ranking ). Jestem aktywnym zawodnikiem ligowym i organizatorem turniejów rangi regionalnej (klasyfikacyjne ). Chętnie włączam się w różne wydarzenia jak tutaj zajęcia Ciekawej Matematyki prowadzone przez WOM w Bielsku -Białej. Zapraszam wszystkich którzy chcą podnieść swoje umiejętności szachowe.
 • Julia Mandryka Lektor
  • Angielski
  Hi everyone! My name is Julia. I am an experienced and friendly teacher who can help you speak English confidently. I have 4 years of experience teaching English to children, teenagers and adults. I also have master's degree in English. I can choose a learning program that matches exactly your level of English. My goal is to make you fall in love with English or at least have a crash on it. I think that will give you motivation and strength to learn fast !
 • Olaf Marko Lektor
  • Angielski
  Cześć, mam na imię Olaf i jestem studentem filologii angielskiej na profilu tłumaczeniowym. Pasją do języka zaraziłem się jeszcze w przedszkolu, obcując z różnego rodzaju mediami anglojęzycznymi, co zaowocowało sukcesami na poziomie wojewódzkim w szkolnym etapie mojej edukacji. Oprócz języka angielskiego mam szeroką gamę innych zainteresowań, od szeroko pojętych dziedzin nauki jakimi są historia i etnologia religii, przez muzykę rockową i wszystko, co związane z kinem oraz sztuką kinematografii na literaturze z literaturą piękną włącznie kończąc. Swoje pasje w wolnych chwilach kultywuję, choćby poprzez bycie aktywnym członkiem chórów szkolnych oraz potem chóru akademickiego, więc dołożę wszelkich starań, żeby moi kursanci radzili sobie z językiem śpiewająco. Kładę duży nacisk na zachęcanie kursantów do aktywnego mówienia w języku angielskim, stosując przy tym nieszablonowe metody jak obcowanie z kulturą anglojęzyczną taką jak muzyka i filmy, ponieważ uważam, że płynność oraz pewność komunikacji są równie ważne co dobra gramatyka, a osłuchanie się z językiem poprzez słuchanie piosenek oraz oglądanie filmów jak i seriali w języku angielskim uważam za dobrą komplementację standardowego, książkowego nauczania.
 • Barbara Maszudzinska Lektor
  • Francuski
 • Monika Olszewska Lektor
  • Hiszpański
  • Angielski
  Cześć, jestem Monika i studiuję obecnie filologię hiszpańską. Na co dzień jestem pozytywną osobą, lubię zdobywać nowe doświadczenia i uczyć się nowych rzeczy. Uważam, że atmosfera na zajęciach to pół sukcesu, dlatego na moich lekcjach na pewno będzie sympatycznie, ale nie zabraknie przy tym nauki. Moja miłość do języków narodziła się bardzo szybko, gdy miałam 12 lat sama nauczyłam się niemal perfekcyjnej wymowy hiszpańskiego bazując wyłącznie na tekstach piosenek. To jednak był tylko początek, a prawdziwa nauka zaczęła się później. Hiszpański gości więc w moim sercu od bardzo dawna i będę przeszczęśliwa, jeśli będę mogła przekazywać ten zapał do nauki innym, bo jest to naprawdę piękny język i wspaniała kultura, którą zdecydowanie warto poznawać. Uwielbiam również angielski, chociaż z tym nie zawsze było tak kolorowo. Jak byłam młodsza miałam ogromne trudności z tym językiem, jednak wystarczyło trafić na dobrą nauczycielkę, a angielski stał się łatwy jak bułka z masłem. Dlatego jeśli nie czujesz się pewnie, nie przejmuj się, ja też byłam kiedyś w tym miejscu i razem na pewno będziemy w stanie podnieść twój poziom. Mówię bardzo płynnie ze względu na to, że około rok mieszkałam w Irlandii, dlatego jeśli szukasz kogoś do zwykłej rozmowy, to także zapraszam.
 • Paweł Ołoś Lektor
  • Niemiecki
  Cześć! Nazywam się Paweł i jestem studentem filologii germańskiej. Niemiecki od zawsze był moim obiektem zainteresowania. Fascynuje mnie estetyka, wymowa i niepowtarzalny charakter tego języka, który nie jest wcale taki trudny jak niektórzy sądzą. W wolnym czasie uczę się również innych języków, między innymi szwedzkiego, który jest moją drugą językową miłością. Uwielbiam też historię, geografię polityczną świata oraz muzykę.
 • Kacper Pilarski-Sokołowski Lektor
  • Angielski
  Zapraszam studentów początkujących, średnio zaawansowanych oraz tych, którzy już kiedyś się uczyli, ale pragną zacząć od nowa. Jestem sprawnym i komunikatywnym lektorem, nauczaniem angielskiego zajmuję się od czasu ukończenia studiów. Klarownie wyjaśniam trudne kwestie gramatyki, przykładam też dużą wagę do dobrej wymowy. Znaczenie płynnej znajomości języków uświadomiły mi podróże, druga z moich pasji, oprócz pracy lektorskiej.
 • Szymon Popadiuk Lektor
  • Angielski
  • Francuski
  • szwedzki
  Nazywam się Szymon i lingwistyka od 5 lat jest moją największą pasją. Mam 18 lat i uwielbiam mieć kontakt z ludźmi. W nauce najważniejsza jest dla mnie systematyczność pracy i różnorodne formy zaangażowania. Jestem poliglotą znającym 6 języków, których nauczyłem się w większości całkiem sam, więc znam od podszewki przeszkody, jakie może napotkać każdy uczeń. Poza tym kocham psy i sport.
 • Wiktor Skowron Lektor
  • Angielski
  My name is Wiktor and I am 24 years old. Currently, I am studying English philology and soon I will get my MA degree. As per my interests I love Star Wars (I wrote my BA Thesis about Anakin Skywalker), Lord of the Rings, board games, ice hockey, Formula 1 and everything that is connected with the art of cinema. I am looking forward to sharing my passion for languages with each and every one of you J Although it may seem very difficult to acquire a new language, it is, in fact, not so difficult when you have fun while learning it. I will do my best to let you broaden your linguistics skills so that you can communicate freely with people you will come across in your life.
 • Klaudia Szpręga Lektor
  • Hiszpański
  Cześć. Mam na imię Klaudia i jestem studentką filologii hiszpańskiej. Język hiszpański jest moją pasją. Zawsze marzyłam, aby był obecny w moim życiu każdego dnia. Uwielbiam dzielić się swoją wiedzą i do każdej osoby podchodzę w sposób indywidualny. Kieruję się stwierdzeniem że:,, Na naukę nigdy nie jest za późno", a jedyne czego potrzeba to chęci. Jestem osobą uśmiechniętą i pozytywną, dlatego zawsze staram się zadbać o milą atmosferę na zajęciach. Jeśli jesteś osobą, która martwi się, że zabraknie jej motywacji to wiedz że hiszpański temperament nie pozwoli na to. ¡Hasta pronto!
 • Oliwia Tabaszowska Lektor
  • Angielski
  Jestem absolwentką filologii angielskiej w specjalizacji: komunikacja międzykulturowa w biznesie. Zainteresowanie językiem angielskim i kulturą amerykańską trwa u mnie niezmiennie od wielu lat, dlatego chętnie przekażę swoją wiedzę innym. Uważam, że swobodne wypowiadanie się jest najważniejsze, dlatego podczas nauczania kładę nacisk na nieskrępowaną i otwartą komunikację w języku angielskim.
 • Anna Wejksznia Lektor
  • Angielski
  Jestem studentką 3 roku licencjatu filologii angielskiej w specjalizacji tłumaczeniowej i posiadam znajomość angielskiego na poziomie C1 (zaawansowany). Na moich zajęciach stawiam oczywiście na dobre wyniki na sprawdzianach i kartkówkach, ale również zależy mi na zrozumieniu przez uczniów zasad gramatyki oraz stosowaniu komunikacji ustnej w języku angielskim (np. odgrywanie dialogów, które mogą przytrafić się np. w hotelu za granicą). Uważam, że poznawanie języka nie powinno odbywać się tylko poprzez podręcznik jak ma to miejsce w tradycyjnych szkołach, dlatego na moich zajęciach bazujemy także na materiałach przygotowanych przeze mnie. Zapraszam i gwarantuję zajęcia bez stresu! ;)
 • Artur Żak Lektor
  • Angielski
  Project Executive w branży tłumaczeniowej. Nauczanie to moje hobby. Otwarty i ciekawy ludzi i świata. Pasjonat rowerów. W wolnych chwilach czytam książki i uczę się języków obcych
 • Sandra Kucharczyk Lektor
  Lat 31, ukończyłam NKJO w Legnicy, lubię uczyć, a w wolnych chwilach podróżuję i pasjonuję się fotografią mobilną.
 • Ewa Różniatowska Lektor
  • Angielski