Nasi lektorzy

 • Barbara Chrzan Lektor
  • Norweski
 • Nikola Godek Lektor
  • Angielski
  Jestem studentką filologii hiszpańsko-angielskiej na Uniwersytecie Łódzkim. Moimi pasjami są taniec, podróże oraz języki obce, a w szczególności angielski, który opanowałam do poziomu C1. Mając ciągły żywy kontakt z językiem i sama wciąż się rozwijając zarówno na poziomie uniwersyteckim jak i rozmawiając z osobami z wielu różnych krajów na co dzień, zapewniam kreatywne lekcje i indywidualne podejście do każdego ucznia. Sama obecnie jestem w trakcie nauki języka hiszpańskiego, więc wiem jak podchodzić do nauki i jestem świadoma tego, że wymaga on wiele pracy i cierpliwości. Uważam, że komunikacja jest najważniejsza, dlatego podczas swoich zajęć kładę nacisk głównie na umiejętność swobodnego porozumiewania się w języku angielskim.
 • Magdalena Górska Lektor
  • Angielski
  „Nazywam się Magdalena Górska. Moją największą pasją jest muzyka i śpiew. Interesuję się także zagadnieniami z zakresu kryminologii, grami komputerowymi i kulinariami. Języka angielskiego nauczam od czasów liceum. Zajmuję się także tłumaczeniami.”
 • Patrycja Grabis Lektor
  • Francuski
  Je m’appelle Patricia Grabis. Je suis étudiante en deuxième année de philologie romaine à l'Université de Lodz. J'apprends le français depuis 2008 car j'ai fréquenté des écoles ou des classes bilingues. J’adore la France et le français, mais je suis intéressée aussi au sport. Je m'entraîne professionnellement en karaté, ayant beaucoup de médailles dans les compétitions internationales et nationales. Depuis 2018, j’ai une ceinture noire. Je connais le français au niveau B2+ et je l’améliore tout le temps. Je me concentre sur la communication pendant les cours, mais j'aborde chaque élève individuellement et j’essaye de développer toutes les compétences linguistiques quand il s'agit de français. En plus, je donne des cours dans une ambiance détendue.
 • Eva Guillen Native speaker
  • Hiszpański
  • Angielski
  My name is Eva and I am a 21 year old from Spain. I love learning languages and talking with people from different countries and cultures, that is why I chose the degree I am now finishing, Modern Languages. I spent one year in Poland as an Erasmus exchange student, but I had already been in Poland twice before that, and I absolutely adore the country. I enjoy helping others learning Spanish, my mother tongue, (and one of the most beautiful ones in the world, in my humble opinion), and English, a language that I feel unite us all and make us feel more connected between countries. Don't hesitate to contact me if you ever want to improve or even start with any of these languages. I study languages as well so I totally understand what is like to be a language student. I hope we can meet each other soon! Me llamo Eva y soy una chica de 21 años de España. Me encanta aprender idiomas y hablar con gente de otros países y culturas, por eso elegí el grado que estoy estudiando ahora en la universidad, Lenguas Modernas. He pasado un año en Polonia como estudiante Erasmus, aunque estuve antes en el país dos veces y me enamoró por completo. Me gusta ayudar a otros con el Español, mi lengua materna, (y una de las más bonitas en el mundo, en mi humilde opinión), e Inglés, una lengua que nos une a todos y nos hace sentirnos más conectados entre países. No dudes en contactarme si te gustaría mejorar o incluso empezar con alguno de estos idiomas. Yo también estudió idiomas y entiendo lo que es ser una estudiante de lenguas extranjeras. ¡Espero que nos podamos conocer pronto!
 • Edyta Horoszko Lektor
  • Niemiecki
  Jestem nauczycielem języka niemieckiego od ponad 20 lat. Ukończyłam Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych, Uniwersytet Wrocławski i Akademię Ekonomiczną. Ukończone uczelnie, wieloletnia praktyka i udział w kursach i wyjazdach zagranicznych pozwoliło mi na zdobycie szerokiej wiedzy, by pomóc Ci w nauce języka niemieckiego. Uczę osoby w każdym wieku i na każdym poziomie. Zapraszam do stałej współpracy, ale chętnie pomogę też jednorazowo, kiedy masz problem z konkretnym działem gramatyki, z zadaniem domowym lub gdy pomimo zdobytej wiedzy, nie możesz pokonać bariery, by zacząć mówić. Pomogę Ci też w przygotowaniu do egzaminu i nauczę, jak napisać test, żeby go zdać. Myślę, że moim atutem jest to, że potrafię szybko zlokalizować problem i cierpliwie pracować razem z Tobą, żeby go pokonać. Zapraszam do współpracy i zachęcam do nauki!
 • Bartłomiej Kałuża Lektor
  • Angielski
  "Z edukacją jestem związany od najmłodszych lat, chociażby ze względu na fakt że moi rodzice są czynnymi zawodowo nauczycielami od końca lat 80. Sam w branży edukacyjnej czynnie działam od momentu skończenia studiów magisterskich, czyli od 2013 roku. Mam doświadczenie w pracy w placówkach publicznych i prywatnych. Do tej pory współpracowałem zarówno z najmłodszymi jak i dorosłymi. Niezależnie od tego czy lekcja jest dla jednej osoby czy dla grupy, zawsze daję z siebie 100%. W mojej pracy zawsze staram się zrozumieć potrzeby drugiej osoby i staram się dobrać odpowiednią formę zajęć po to, by nauka była przyjemnym i pożytecznym doświadczeniem."
 • Paweł Koza Lektor
  Jestem aktywnym zawodowo nauczycielem z 5-letnim doświadczeniem pracy w szkole i 11 -letnim doświadczeniem pracy jako korepetytor i autor kursów online na wszystkich poziomach edukacji. Kocham swój zawód i matematyka sprawia mi wiele przyjemności. Ukończyłem studia na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach z oceną bardzo dobrą, czterokrotnie osiągając stypendium naukowe za osiągnięcia i reprezentując uczelnię na konferencjach międzynarodowych ciesząc się z pasji matematyki w kole naukowym i wspólnej zabawie matematyką z uczniami. Jestem przede wszystkim praktykiem, ale uzupełniam swój warsztat o wiedzę i materiały z konferencji i szkoleń. 2-krotnie byłem nominowany jako Absolwent z Pasją UŚ w plebiscycie ogłoszonym przez Uczelnię i Gazetę Wyborczą. W szachy gram od dzieciństwa. Jestem aktywnym graczem oraz instruktorem szachowym. W latach juniorskich wielokrotnie występowałem na turniejach krajowych jak i w lidze. Po kilku latach przerwy poświęconej matematyce, prowadzeniu własnego biznesu i kursom międzynarodowym strategii Loyola study we współpracy z jednym z uniwersytetów polskich wróciłem do aktywnej gry co zaowocowało pojedynczymi sukcesami jak wygranie z Mistrzynią Świata Juniorów z Chin Xu Yuan remisy z mistrzami międzynarodowymi (uważam że kształtują nas poza systematycznością i systemem także pojedyncze wyniki) . Trening trwa nadal i pracuje nad wejściem na 2200 na lichess (obecnie skacze mi między 2060 a 2160). W swoim życiu byłem i nadal jestem prowadzony przez kilku trenerów jak również uczestniczyłem w zgrupowaniach ligowych /kursach co pozwala mi w sposób jasny i klarowny przekazywać wiedzę dalej. Mam za sobą wyszkolenie zawodników na IV, III i II kategorie (gdy nie mam nagromadzonych zajęć i w pełni skupię się na wyzwaniu potrafię grać na wyższym poziomie niż wskazuje na to mój ranking ). Jestem aktywnym zawodnikiem ligowym i organizatorem turniejów rangi regionalnej (klasyfikacyjne ). Chętnie włączam się w różne wydarzenia jak tutaj zajęcia Ciekawej Matematyki prowadzone przez WOM w Bielsku -Białej. Zapraszam wszystkich którzy chcą podnieść swoje umiejętności szachowe.
 • Weronika Kozłowska Lektor
  • Angielski
  Lektorka jezyka angielskiego Hello. My name is Weronika. I'm interested in self development and cycling. I love nature, hiking, skiing and shopping. Teaching English is my biggest passion and my occupation. I enjoy teaching English to young learners and adults. I've got experience in working with groups and individuals. I'm aware how important is individual approach to a student and knowing his/her unique qualities. I hope to get to know you and share my passion with you in the learning process.
 • Karolina Krajewska Lektor
  • Angielski
  Mam na imię Karolina, a moją pasją jest muzyka i nauka języków. Łączę ze sobą obie te pasje, pisząc utwory w języku angielskim, którego uczę się od 3 roku życia i który bardzo lubię. Obecnie, dodatkowo uczę się języka włoskiego. Stosując indywidualne podejście, wspieram uczniów w nauce języka angielskiego.
 • Sandra Kucharczyk Lektor
  • Angielski
  Lat 31, ukończyłam NKJO w Legnicy, lubię uczyć, a w wolnych chwilach podróżuję i pasjonuję się fotografią mobilną.
 • Gabriela Kula Lektor
  • Angielski
  Jestem młodą, energiczną i kreatywną osobą z głową pełną pomysłów. Moje zamiłowanie do języka angielskiego pojawiło się już w szkole podstawowej i pozostało do dziś. Uważam, że kto pyta nie błądzi, dlatego zawsze zachęcam uczniów aby zadawali pytania, ponieważ uważam ze to klucz do sukcesu. Zawsze staram się mieć indywidualne podejście do każdego z nich i lubię kiedy na zajęciach panuje miła i przyjazna atmosfera, ponieważ uważam że pomaga to moim kursantom czuć się swobodnie. W wolnym czasie lubię podróżować i poznawać miejsca oraz kultury innych krajów. W swoim życiu kieruje się mottem: „Do more than believe: practice”.
 • Tibor Lapin Native speaker
  • Angielski
  Hi, I'm Tibor! I was born in Bratislava, Slovakia but have moved to England at 6 years old. I have been learning and speaking English for the past 15 years, studying Film and Philosophy at the University of Kent. Since moving to Poland I have specialized in teaching business English, but I have taught students from 8 to 80, so age is definitely just a number! If you want to learn how to speak English fluently and naturally, I'm here! Lessons with me are ideal for any student who already has the basics of English and English grammar and wants to focus on improving their speaking and listening, or to pass exams such as Cambridge Business English, IELTS or FCE.
 • Adam Magnuszewski Lektor
  • Hiszpański
  Jestem absolwentem lingwistyki stosowanej (język włoski oraz język hiszpański). Od kilku lat prowadzę zajęcia z obu tych języków. Staram się stosować indywidualne podejście do każdego ucznia, gdyż wychodzę z założenia, że nie istnieje jedna uniwersalna na stałe obrana metoda nauki języka obcego. W trakcie moich zajęć skupiam się na równomiernym rozwijaniu podstawowych kompetencji językowych (mówienie, słuchanie, pisanie i czytanie). Poza pracą ściśle językową pracowałem również w międzynarodowych przedsiębiorstwach, gdzie na co dzień obracałem się w hiszpańsko- i włoskojęzycznych zespołach.
 • Julia Mandryka Lektor
  • Angielski
  Hi everyone! My name is Julia. I am an experienced and friendly teacher who can help you speak English confidently. I have 4 years of experience teaching English to children, teenagers and adults. I also have master's degree in English. I can choose a learning program that matches exactly your level of English. My goal is to make you fall in love with English or at least have a crash on it. I think that will give you motivation and strength to learn fast !
 • Barbara Maszudzinska Lektor
  • Francuski
 • Hala Mohammed Native speaker
  • Angielski
  I'm 19 years old, I’m a descendant of the Pharaos. I study International Relations and I enjoy travelling and cooking and watching tv shows!
 • Rola Mohammed Native speaker
  • Angielski
  Description: Hello! I’m Rola Shalaby and I’m 19 years old. I’m originally Egyptian, however, I grew up in a couple of different countries; which forced me to be bilingual. I currently study in University of Wroclaw, faculty of Social Sciences. I love learning languages, meeting new people, travelling, and getting to know new cultures! I’m personally learning a new language now, so I know the difficulties of learning one. Hopefully I can be able to help you and guide you in your English learning journey. See you soon!
 • Sylwia Niespodziewana Lektor
  • Angielski
  Cześć, mam na imię Sylwia i jestem studentką romanistyki na uniwersytecie w Lublinie. Język angielski jest moją pasją. Uwielbiam mówić po angielsku, jak także oglądać amerykańskie seriale w oryginale. Kocham także podróże, literaturę i śpiew. Uważam, że najważniejsze w nauce obcego języka jest mówienie, tak często jak to jest tylko możliwe. Najlepiej uczymy się poprzez doświadczenie co w moim przypadku jest najlepszym tego dowodem. Po dwóch latach intensywnej nauki osiągnęłam najwyższy poziom języka angielskiego potwierdzony certyfikatem C2. Bardzo chciałabym z Tobą pracować i podzielić się swoją pasją do tego pięknego języka.
 • Żaneta Okońska Lektor
  • Angielski
  Moja pasja do nauczania języka angielskiego narodziła się w 2014r. Od tego czasu codziennie intensywnie pracuję nad rozwojem językowym moich uczniów, jak również nad swoim własnym doskonaleniem zawodowym. Czynnie biorę udział w szkoleniach i webinarach systematycznie podnosząc swoje kwalifikacje lektorskie. Można by powiedzieć, że dzień bez angielskiego, to dla mnie dzień stracony ;-). Każdą wolną chwilę staram się spędzać aktywnie na długich spacerach po lokalnych parkach i lasach, bieganiu oraz robieniu zdjęć. Moim życiowym mottem jest "Believe in yourself and never give up".
 • Kacper Pilarski-Sokołowski Lektor
  • Angielski
  Jestem sprawnym i komunikatywnym lektorem języka angielskiego. Nauczaniem angielskiego zajmuję się od czasu ukończenia studiów. Klarownie wyjaśniam trudne kwestie gramatyki. Przykładam też dużą wagę do dobrej wymowy. Znaczenie płynnej znajomości języków dla odkrywania świata uświadomiły mi podróże, druga z moich pasji, oprócz pracy lektorskiej.
 • Nicky Schulte Native speaker
  • Angielski
  Hi, my name is Nicky! I am an Indo-German. I am 20 years old and I am studying in the university of Wrocław. I am an aspiring social worker and before I reach my goal, i want to work with people and teach them English since it is my native language.
 • Karolina Siciarz Lektor
  • Hiszpański
  Jestem Karolina. Od zawsze byłam nauczycielką. Karierę zaczęłam w przedszkolu. Moją pierwszą uczennicą była moja babcia. Do dzisiaj potrafi powiedzieć „elephant" i wymienić kilka kolorów. Moją pasją jest towarzyszenie ludziom w nauce i wzniecanie w nich wiary we własny potencjał. Kocham taniec i muzykę. Lubię czytać i spędzać czas z rodziną. I’m Karolina. I’ve always been a teacher. I started my career in kindergarten. My first student was my grandma. Today she still knows how to say „elephant" and she can name a few colours. I’m passionate about accompanying people in learning and sparking confidence in their own potential. I love dance and music. I like reading and spending time with my family. Soy Karolina. Siempre he sido profesora. Empezé mi carrera en escuela infantíl. Mi primera alumna era mi abuela. Hasta hoy sabe decir „elephant" y nombrar algunos colores. Me apasiona acompañar a la gente en el aprendizaje y despertar la confianza en su propio potencial. Amo el baile y la música. Me gusta leer y pasar tiempo con mi familia.
 • Aleksandra Sokołowska Lektor
  • Angielski
 • Oliwia Tabaszowska Lektor
  • Angielski
  Jestem absolwentką filologii angielskiej w specjalizacji: komunikacja międzykulturowa w biznesie. Zainteresowanie językiem angielskim i kulturą amerykańską trwa u mnie niezmiennie od wielu lat, dlatego chętnie przekażę swoją wiedzę innym. Uważam, że swobodne wypowiadanie się jest najważniejsze, dlatego podczas nauczania kładę nacisk na nieskrępowaną i otwartą komunikację w języku angielskim.
 • Anna Wejksznia Lektor
  • Angielski
  Jestem studentką 3 roku licencjatu filologii angielskiej w specjalizacji tłumaczeniowej i posiadam znajomość angielskiego na poziomie C1 (zaawansowany). Na moich zajęciach stawiam oczywiście na dobre wyniki na sprawdzianach i kartkówkach, ale również zależy mi na zrozumieniu przez uczniów zasad gramatyki oraz stosowaniu komunikacji ustnej w języku angielskim (np. odgrywanie dialogów, które mogą przytrafić się np. w hotelu za granicą). Uważam, że poznawanie języka nie powinno odbywać się tylko poprzez podręcznik jak ma to miejsce w tradycyjnych szkołach, dlatego na moich zajęciach bazujemy także na materiałach przygotowanych przeze mnie. Zapraszam i gwarantuję zajęcia bez stresu! ;)
 • Artur Żak Lektor
  • Angielski
  Project Executive w branży tłumaczeniowej. Nauczanie to moje hobby. Otwarty i ciekawy ludzi i świata. Pasjonat rowerów. W wolnych chwilach czytam książki i uczę się języków obcych
 • Grzegorz Dobosz Lektor
  • Angielski
 • Małgorzata Kosińska Lektor
  • Niemiecki
 • Kamila Kretek Lektor
  • Hiszpański
  Jestem absolwentką klasy dwujęzycznej języka hiszpańskiego i filologii hiszpańskiej na UŁ. Spędziłam również rok w Hiszpanii w ramach stypendium ERASMUS w Valladolid. Od ponad 10 lat udzielam korepetycji z języka hiszpańskiego, mam też doświadczenie jako lektor w szkole języków obcych. Pracowałam także w szkole podstawowej oraz wykładam na uczelni wyższej. Staram się, żeby każde zajęcia wyglądały inaczej, a moje metody nauczania "na suchara" są niezawodne :) W zajęcia wplatam zawsze dużą dawkę informacji o kulturze i historii i życiu codziennym Hiszpanii, takim autentycznym, nie z książki.